Let's talk about
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 When love is blind.[terminata.]

Go down 
+2
Simo :)
Ramo.
6 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AuthorMessage
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.


Posts : 52245
Join date : 2011-01-23
Age : 28
Location : London,UK.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty08/04/12, 07:04 pm

Tinute:

Simo:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 640

Ramo:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 640

Bia:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 640
Back to top Go down
Simo :)
Just give me a reason <3.
Just give me a reason
Simo :)


Posts : 67570
Join date : 2011-01-22
Age : 28
Location : Cluj-Napoca

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty08/04/12, 07:16 pm

ododo Loveeee
ce grijuliu uu Loveeee Loveeee Loveeee Loveeee Loveeee Loveeee Loveeee Loveeee
Next! Loveeee
Back to top Go down
Rallu O.
Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.


Posts : 81804
Join date : 2011-01-25
Age : 27
Location : Mullingar, County Westmeath, Ireland.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty08/04/12, 07:17 pm

ce fainn :x
vreauu nextt :x
Back to top Go down
Bia :3.
Sitting in a hall of fame <3.
Sitting in a hall of fame
Bia :3.


Posts : 21852
Join date : 2011-01-23
Age : 26
Location : On Ghencea.<3.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty08/04/12, 07:55 pm

Superbbbb.
Angliaaaa. <3.
Nextt!
Loveeee Loveeee Loveeee .
Back to top Go down
Adda.<3
Bring me back to life <3.
Bring me back to life
Adda.<3


Posts : 34633
Join date : 2011-01-23
Age : 26

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty10/04/12, 09:58 am

Super taree Loveeee
Nextt!
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.


Posts : 52245
Join date : 2011-01-23
Age : 28
Location : London,UK.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty10/04/12, 03:45 pm

Episodul 42.

"Intotdeauna ma intrebam daca sunt pregatita sa trec la un alt nivel..inca nu am reusit sa`mi raspund la aceasta intrebare..dar totusi ce poate fi asa rau sa treci la un alt nivel...e ceva mai bine,cema mai responsabil..e altceva."-Ramo
Bia:Hai sa mergem sa vedem daca vin cu noi si Ramo si Zayn..
Harry:Sigur vin..adica ce pot face altceva mai bun..
Bia:Babe au stat o luna despartiti,crezi ca nu au ce face?
Harry:Da..totusi hai la ei in camera sa vedem ce fac..
Bia:Haii..da poate fac cine stie ce..
Harry:Sunt majori. :-j laugh
Bia:Da ai dreptate..desi nu trebuie sa fi major sa faci anumite lucruri..si tu cum bineinteles te`ai gandit la prosti..iti zic ca nu trebuie sa fi major..
Harry[o saruta]:Nu trebuie sa fi major,trebuie doar sa traiesti momentul..[incepe sa o sarute]
Bia:Babe..Mergem la Ramo si la Zayn da?
Harry o mai saruta odata.
Harry:Camera 903 da?
Bia:Da iubi..aia e camera lor.Sa intram incet.
Harry:Da da..
Harry intrra cu putere in camera.
Harry:Ce face..?[urla]Iubi astia dorm..[Ramo si Zayn nici nu s`au clintit.Dormeau dusi]
Bia:Saracutii..hai sa mergem sa nu`i trezim..
Harry:Si nu mai vin cu noi?
Bia:Nu..hai la Liam si la Simo.
Harry:Camera 904..adica langa ei nu?
Bia:Da..ar uite au semnul nu deranja pe usa..
Harry:Oricat de mult ma roade curiozitatea sa vad ce se petrece in camera aia..nu intram nu?
Bia:Nu babe..e timpul lor acum..ce zici de o plimbare in doi in Anglia?
Harry:Propunerea asta suna a perfectiune..deci dupa dumneavoastra domnisoara..
Bia:Bine..eu vroiam sa mergem de mana..ca doi indragostiti,dar daca tu vrei ca eu sa ma duc in fata treaba ta..[pleaca in fata]
Harry:Cee nu nu..normal ca vin langa tine ..da`mi mana..scuzee..am vrut sa fiu gentleman..
Bia:Tu crezi ca eu te iubesc ca esti gentleman?eu te iubesc pentru ceea ce esti...nu un mitocan dar nici un gentleman .
Harry:Si eu te iubesc!Pentru ceea ce esti,pentru naturaletea ta,sa fiu sincer acum..sa sti ca rar ma prinzi sincer sincer,dar n`am simtit asta pentru nici o fata,si niciodata nu am stat atata timp fara sa ma ating de o fata..multumesc ca mi`ai schimbat viata.
Bia:Awww.[il saruta]Iar eu iti multumesc ca ai schimbat`o pe a mea. [se saruta]
Intre timp la Simo si Liam in camera:
Simo:Babe nu cred ca e nevoie de semnul cu "Nu deranjati" pe usa daca ne uitam la film.
Liam:Babe..semnul ala nu e pentru film..si pentru ce va urma..
Simo:Si ce va urma?
Liam incepe sa o sarute.Isi da tricoul jos,apoi se intinde pese Simo.Simo isi baga usor unghile in spatele lui Liam,apoi,Liam cu o blandete mirifica ii da tricoul jos la Simo,ii desface sutienul in timp ce Simo ii desface nasturul de la pantaloni.[bate la usa]
Simo:Babe bate la usa.[prntre saruturi]
Liam:Sigur e Harry...dar mai bine ma duc sa verific..
Liam merge si deschide usa.
Liam:Da Harry?[Se uita mai bine]
Liam:Adina..Rapha..
Adina:Surpriza!!Liam tu totdeauna o sa ne primesti asa...la bustul gol?
Liam:Nu stiu ce imi ascunde viitorul..dar stati putin ca merg sa ma imbrac.[le inchide usa in nas.]
Cei doi se imbraca repede.
Liam:Scuze ca v`am facut sa ne asteptati.
Rapha:Nu`i nimic frate..
Liam:Hai intrati?
Simo:Siiis.[o imbratiseaza pe Adina]Dar voi in Anglia?
Adina:Numa voi sa va distrati?Aa si n`am venit singuri..am venit cu inca doua persoane..o sa vine si ei imediat..[bate la usa]
Adina:Pardon,au venit deja.
Rapha deschide usa.
Liam:Niall?Frateee[il strange in brate]
Adina:Va cunoasteti?
Liam:Glumesti?E cel mai bun prieten al meu..de cand eram niste copii care se jucau in fata blocului cu avioane de hartie doar ca atrebuit sa se mute...
Niall:Sti cum e frate m`ai bine ma joc cu avioane de hartie si sa fiu un copil decat sa fiu un barbat si sa ma joc cu inima unei femei.[chiar a spus asta]
Liam:Sa sti.Ma bucur sa te vad frate.[il strange din nou in brate]
Simo:Adina dar ai zis ca sunt doua persoane cine e cealalta persoana?
Niall:Cred ca vorbiti despre sotia mea,Rallu.
Liam:Fratee te'ai insurat?
Niall:Da frate orice vagabont se aseaza la casa lui..deci sa faci bine sa te asezi si tu.
Liam:Ehh frate..eu sunt intr`o relatie foarte foarte serioasa.Dar totusi unde e Rallu?
Rallu:Aici sunt.[il saruta pe Niall]Eu sunt Raluca Horan.Prietenii imi spun Rallu deci va rog sa imi spuneti si voi asa.
SImo:Incantata![merge si o strange in brate]
Liam:Incantat!Te felicit ca l`ai potolit pe Niall,cred ca a fost greu..
Rallu:Cand e dragoste nu e nimic greu..
Liam:Aww..ai auzit babe?[o i`a pe Simo de mana]
Simo il saruta.
Liam:O sa ii cunosti si pe ceilalti Rallu.Doar ca Ramo si Zayn cred ca dorm..iar Bia cu Harry cred ca au plecat pe afara..
Niall:S`au impacat in sfarsit Ramo si Zayn..ultima oara cand am vorbit cu el erau despartiti..iar Bia si Harry daca stau sa ma gandesc aveau o chimie incredibila de mici..nu stiu de ce sunt impreuna numai acum.
Zayn intra in camera la Liam si Simo buimac de somn.
Zayn:Am nevoie de o favoare.Woww..Niall frate,esti aici.Iar ea e Rallu sotia ta nu?
Niall:Da frate..
Zayn:Incantat de cunostiinta.Rapha,Adina Heii bine ati revenit.
Rapha:Multumim frate.[dau noroc]
Simo:Ziceai ca ai nevoie de o favoare.
Zayn:Da..eu trebuie sa plec..urgent..dar va rog aveti grija sa nu se trezeasca Ramo,si cautati si pe Harry si pe Bia ca am nevoie de voi toti..eu ma intorc repede ca merg cu masina.
Liam:Dar pentru ce?
Zayn:Va explic cand vin.Aa si daca se trezeste ramo..nu o lasati sa iasa din hotel.
Liam:Bine frate..hai fugi.
Zayn pleaca grabit.Merge la un bijutier si isi ridica comanda.Apoi se intoarce repede la hotel,merge in camera sa si a lui Ramo si pe noptiera pune o cutiuta,iar peste o foaie pe care el si`a scris gandurile.Apoi merge in camera la Liam si Simo unde ii asteptau toti.[inclusiv Bia si Harry]
Zayn:Acum am nevoie sa ii trimita unul dintre voi un meaj gol sau cu neatza..ceva de genu.
Bia:Ii trimit eu..
Zayn:Mersi Bia.Eu am lasat usa intredeschisa o sa ma duc sa vad cand se trezeste,nu uitati ca,cand va fluier sa veniti si sa incepeti sa cantati.
Liam:Da frate.
Zayn merge si se uita prin crapatura de la usa la Ramo.Ramo cum primeste emsajul se trezeste.Se ridica in fund si vede coala de hartie pe noptiera,Incepe sa o citeasca.Pe ea scria:
"Iubito..
Real men don't love the most beautiful girl in the world..they love the girl who can make their world the most beautiful.You are that girl for me..and you know seasons may change winter to spring..but I love you until the end of time..and this nobody can change.My hearts skips a beat every time that we meet.It`s been a while and now your smile is almost like a memory..like that I was feeling when we were not together anymore,but you`re back now and I`m fine because you`re with me and I`m in love with you.And I can`t find the words to make it sound unique,but honestly,you make me strong.I can't believe I`ve found someone this kind I hope we carry on because you`re so nice and I`m in love with you.I love you for all that you are,all that you have been and all you`re yet to be.Te iubesc!
P.S:Acum deschide cutiuta care era sub foaie.
Cu multa multa dragoste Zayn.

Ramo a inceput sa planga.A deschis cutiuta si a vazut acel superb inel care era in ea.L`a luat si l`a pus pe inelar.
When love is blind.[terminata.] - Page 10 Ff0i2w
Apoi Ramo primeste un mesaj de la Zayn.Cei doi au icneput sa vorbeasca prin mesaj.
Zayn:"Ramo,iubito vrei sa fi sotia mea?"
Ramo:"Zayn..nu poti cere o persoana in casatorie preintr`un mesaj."
Zayn:"De ce nu?"
Ramo:"Pentru ca daca raspunsul va fi "DA" nu pot sa te sarut,sa te i`au in brate,iar daca raspunsul va fi "NU"tot nu pot sa te sarut,iar eu nu sarut ecranul telefonului!Clar ca nu!"
Zayn intra in camera.Se pune in genunchi in fata patului:
Zayn:Deci Ramo vrei sa fi sotia mea?
Ramo:Da,da vreau.[se saruta]
Zayn:Aa stai putin.[fluiera]
Ceilalti vin in camera si incep sa cante:Whitney Houston:My love is your love.
Zayn:Cred ca daca erau cantareti adevarati nu suna asa bine.
Ramo:Si eu cred la fel.[il saruta]babee dar eu sunt in pijamale.
Zayn:O sa te avd in pijamale multi ani de acum incolo.[o saruta]


Last edited by Ramo M. :) on 10/04/12, 03:47 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.


Posts : 52245
Join date : 2011-01-23
Age : 28
Location : London,UK.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty10/04/12, 03:46 pm

Si melodia:

Back to top Go down
Bia :3.
Sitting in a hall of fame <3.
Sitting in a hall of fame
Bia :3.


Posts : 21852
Join date : 2011-01-23
Age : 26
Location : On Ghencea.<3.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty10/04/12, 05:18 pm

Awww. <333.
Ramo:Si eu cred la fel.[il saruta]babee dar eu sunt in pijamale.
Zayn:O sa te avd in pijamale multi ani de acum incolo.[o saruta]
Loveeee Loveeee Loveeee .
Superbbbbb.
Harry e un draguttt. Loveeee .
Nextt!
Back to top Go down
Rallu O.
Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.


Posts : 81804
Join date : 2011-01-25
Age : 27
Location : Mullingar, County Westmeath, Ireland.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty10/04/12, 06:43 pm

Harry:Oricat de mult ma roade curiozitatea sa vad ce se petrece in camera aia..nu intram nu?
rolling on the floor) vai:>
ce scumpiii iss biaa sii harryy :x ahh :x
Niall:Sti cum e frate m`ai bine ma joc cu avioane de hartie si sa fiu un copil decat sa fiu un barbat si sa ma joc cu inima unei femei.[chiar a spus asta
aii ce dragutttt blushing morr aicii b-) :x straight face laugh)
ahh.si eu niall drooling
Zayn:Deci Ramo vrei sa fi sotia mea?
Ramo:Da,da vreau.[se saruta]
ahhhhhh :x ce frumosssssssssss :x
vreauu nexttttttttttttt :x
Back to top Go down
Simo :)
Just give me a reason <3.
Just give me a reason
Simo :)


Posts : 67570
Join date : 2011-01-22
Age : 28
Location : Cluj-Napoca

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty10/04/12, 08:16 pm

awww cat de taree Loveeee.
Ce romantic
"Nu deranjati!"
rolling on the floor)
next!
Back to top Go down
I_DoBelive:X

I_DoBelive:X


Posts : 10864
Join date : 2011-01-24
Age : 28
Location : Bajo la sombra de un castillo!!

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty11/04/12, 09:48 am

wow
super faza cu inelul!!
nwxt:*
Back to top Go down
Adda.<3
Bring me back to life <3.
Bring me back to life
Adda.<3


Posts : 34633
Join date : 2011-01-23
Age : 26

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty12/04/12, 06:05 pm

Auu ce frumoss Loveeee
Nextt!
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.


Posts : 52245
Join date : 2011-01-23
Age : 28
Location : London,UK.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty15/04/12, 07:01 pm

Episodul 43.

"O nunta inseamna o trecere la un alt nivel,cea mai importanta zi din viata unei femei...ma uit la Harry si imi dau seama ca avem atat de multe lucruri in comun,de vise comune,de idealuri..simt ca el e printul meu,simt ca el e tot ceea ce mi`am dorit.Dar oare asa e?Oare el nu va gresi niciodata?Never Say Never you know.."-Bia
Dupa ce Zayn a cerut`o de sotie pe Ramo si ea a acceptat[bineinteles]Zayn s`a hotarat sa`i invite pe toti in club.
Ramo:Club?Sarbatorit?Suna atat de bine incat nu pot sa refuz..
Simo:Daaa ar fi pacat sa venim in Anglia si sa nu mergem in club..deci mergem..
Adina:Babe mergem?
Rapha:Shhhttt iubi ca ma gandesc cu ce ma imbrac. eyelashes
Adina:Deci noi venim..
Niall:Noi am sta sa ne odihnim..[toi se uita cu niste puppy faces la ei]
Rallu:Vaii nu va uitati asa ca nu rezistam..si o sa venim si noi...
Bia:Bine bine mergeti..
Harry:Noi nu mergem?Vom sta aici?Singuri?Doar noi?Uii imi prieste ideea.. blushing
Bia:Sorry babe..dar mergem si noi. blushing
Harry:E ok..cat timp sunt cu tine..
Bia:poti sa fi mai adorabil de atat?[se saruta pasional]
Ramo:Noi mergem sa ne pregatim..va lasam..singuri..[Harry face un gest cu mana,neincetand sa o sarute pe Bia]
Toti merg si se pregatesc de club.Fetelor le`a luat ceva timp sa fie gata,dar rezultatul a fost cel care si l`au dorit.
Ramo,Liam,Simo,Niall si Rallu merg cu masina ei,iar Zayn,Harry,Bia,Adina si Rapha merg cu masina lui.Odata ajunsi ei atrag priviri.Sa fie asta un lucru bun?Ramane de vazut.Harry si Zayn incep sa beafara masura.Oricat de mult le`ar zice Ramo i Bia sa inceteze ei nu o fac.Toti s`au dus pe ringul de dans.Era o melodie lasciva[Gen:Mr.Juve-Cu toba si Basu-eh nu e chiar lasciva]Fetele au inceput sa danseze cum stiu ele mai bine,iar baietii din jurul lor au inceput sa le priveasca.
Liam:Iubi eu nu prea ii suport pe astia care se uita la tine..
Simo:Ce conteaza?Sunt a ta si numai a ta..
Liam:Esti nu?
Simo:Mai intrebi?Te iubesc nesuferitule!
Liam:Nesuferit?Serios?Asa ma alinti? :phbbt:
Simo:Atunci o sa iti spun Liam..simplu..
Liam:Daca ma gandesc "nesuferitule" suna destul de bine.[o saruta]
Liam nu a fost singurul care s`a simtit enervat de privirile celorlalti.Si restu baietilor erau la fel.Doar ca doi dintre ei au sarit la bataie.
Rapha:Putem pleca..te rog..astia ma irita rau de tot..
Adina:Nu..
Rapha:Atunci ramai..[da sa plece dar Adina il prinde de mana]
Adina:Daca ma lasi aici..ei vor incepe sa ma atinga,sa ma hartuiasca..asta vrei?
Rapha:Ce?Nu..
Adina:Atunci ramai..am venit toti..plecam toti..in plus..tu poti sa ma atingi,sa ma saruti,sa ma iubesti..nu inteleg de ce reactionezi asa...
Rapha:Ai auzit de iubire?Mno asta simt eu pentru tine..de aceea reactioenz asa..
Adina:Awww..si eu te iubesc scumpule..daca asta vroiai sa spui..
Rapha:Exact asta vroiam sa spun.[o saruta]
Niall:Sti daca nu am fi casatoriti si nu as avea atat de multa incredere in tine acum as fi foarte foarte nervos..
Rallu:Dar nu trebuie sa fi..inelul asta de pe deget ne leaga..aa si juramantul nostru..de fapt totul ne leaga..
Niall:Tocmai deaia..dar totusi daca se mai uita mult..e vai si amar de ei. eyelashes
Rallu:Stiu iubi..dar nu imi pasa de ei..tu esti universul meu![il saruta]
Niall:Iar tu esti universul meu.[o saruta]
Harry si Zayn nu puteau fi la fel de calmi ca ceilalti pentru ca erau beti[foarte beti]deci au sarit la bataie.
Ramo:Zayn..terminaaaaa.
Bia:Harrryyyyyy..iesi de acolo o sa fi ranit.
"Credeti ca restul baietilor vor intra sa ii desparta sau sa se bata?Da aveti drepate au intrat si ei sa se bata..nu va da`ti seama ce a iesit acolo."Bia
Bodyguradzi clubului au intervenit si i`au scos afara pe Zayn,Liam,Niall,Rapha si Harry.Fetele isi i`au gentile si au plecat dupa ei.
Ramo:Liam..va trebui sa conduci..imi urmaresti mie miscarile si le faci si tu bine?
Liam:Dar de ce Ramo?
Ramo:Pentru ca Zayn e mortal kombat..oricum el va sta in dreapta ta..iar Bia vine la mine in masina.
Harry:Si eu?
Ramo:Scuze Harry dar tu ramai in masina in care ai venit.
Liam:Hai sa o facem si pe asta.
Zis si facut.Liam se urca la volan si merge in spatele lui Ramo.Toti ajung in siguranta la hotel.
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.


Posts : 52245
Join date : 2011-01-23
Age : 28
Location : London,UK.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty15/04/12, 07:03 pm

Tinute:

Ramo:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Tumblr_m15fz6JOiu1rqvhqxo1_500

Adina:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Tumblr_m15apsQYsg1rqvhqxo1_500

Simo:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Tumblr_m0pd2lw7Zc1rqvhqxo1_500

Bia:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Tumblr_m2g4v6xgXS1rqvhqxo1_1280

Rallu:

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Tumblr_m2g1cjUY5E1rqvhqxo1_500
Credit persoanei care le`a facut.
Back to top Go down
Adda.<3
Bring me back to life <3.
Bring me back to life
Adda.<3


Posts : 34633
Join date : 2011-01-23
Age : 26

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty15/04/12, 07:14 pm

laugh
CAt de tare rolling on the floor
Batie , betie rolling on the floor detoate
Nextt!
Back to top Go down
Rallu O.
Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.


Posts : 81804
Join date : 2011-01-25
Age : 27
Location : Mullingar, County Westmeath, Ireland.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty15/04/12, 07:26 pm

aiii petrecereee blushing
ce cool blushing
ohh s-a lasat cu bataiee blushing laugh place rolling on the floor)
hainele superbee :x vreau next :x
Back to top Go down
Bia :3.
Sitting in a hall of fame <3.
Sitting in a hall of fame
Bia :3.


Posts : 21852
Join date : 2011-01-23
Age : 26
Location : On Ghencea.<3.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty15/04/12, 07:27 pm

Liam:Dar de ce Ramo?
Ramo:Pentru ca Zayn e mortal kombat..oricum el va sta in dreapta ta..iar Bia vine la mine in masina.
rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))))))).
Superbbbbbb.
Si tinutele. Loveeee .
Next!
<333.
Back to top Go down
Simo :)
Just give me a reason <3.
Just give me a reason
Simo :)


Posts : 67570
Join date : 2011-01-22
Age : 28
Location : Cluj-Napoca

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty16/04/12, 12:29 pm

Doamnee laugh
bataieee Loveeee \jeje/
Next!
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.


Posts : 52245
Join date : 2011-01-23
Age : 28
Location : London,UK.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty16/04/12, 10:15 pm

Episodul 44.

"Inca nu pot sa cred ca Liam a sarit la bateie.Intradevar se bate foarte foarte bine trebuie sa recunosc..de fapt..toti o fac..stiu ca am fi trebuit sa ii despartim..dar cand ne mai vedem noi printii sarind la bateie pentru noi..nu vreau sa par sadica sau ceva de genul dar mi`a placut ce am vazut...iar faptul ca ceilalti au iesit putin mai mult sifonati din aceasta disputa nu m`a deranjat.Imi iubesc baiatul..iar faptul ca m`a aparat m`a facut sa`l apreciez mai mult!"-Simo
Zayn si Harry abea se tinueau pe picioare.Niall,Rapha si Liam i`au dus in camera la Ramo si Zayn.
Harry:Iubita hai in camera la noi imi e somn.
Bia:Gresit scumpule tu aici dormi.Hai noapte buna.
Zayn:Aa facem schimb de camere..e mai romantic brooo
Ramo:Daca e asa romantic scumpule..ramai cu Harry aici poate aveti niste sticle sub pat sau in noptiera..si trebuie golite..
Zayn:Babe..
Ramo:Noapte buna![toti ies din camera]
Liam:Dimineata le va trebui niste muraturi..
Bia:Pana dimineata trebuie sa se odihneasca iar de muraturi le facem noi rost...multumim pentru tot.
Simo:Ceee?Nu ne multumi nu aveti pentru ce..noi ne retragem acum..noapte buna..
Ramo:Noapte buna dragilor..Niall,Rallu,Rapha si Adina voi v`ati inchiriat camerele?
Toti in cor:Daa
Ramo:Nu vreti sa mergem sa mancam ceva?
Rallu:Nu imi e foame..dar imi e pofta rau de niste briose..
Niall:Sure sunam la receptie.
Adina:Rallu ai pofte..nu cumva ne faci nasi?
Rallu:Nu..
Adina:Ohh..ok..eu deja ma gandeam ce o sa port la botez..
Rallu:Poi poate tu cu Rapha..
Rapha:Daca am merge mai repde in camera poate paote..dar asa stand pe hol nu prea putem face nimic..hmm..sau am putea..daca am fi singuri..
Niall:Atunci noi ne retragem..
Rallu:Da da vedeti ce facti..
Ramo:Eu ma duc sa vad daca or adormit cei doi...
Bia:Iar eu ma duc sa fac un dus..[toti merg unde au spus iar Adina si Rapha raman pe hol]
Rapha incepe sa o sarute pe gat.Adina se intoarce si il preiveste in ochi.
Adina:Inteleg ca ai fantezii iubi..dar cea de pe hol nu se va intampla.Scuze. [il saruta si intra in camera]
Rapha:Dar iubi..si in camera e perfect.[intra dupa ea in camera unde incepe o noapte cu totul speciala]
In camera la Liam si Simo atmosfera s`a incins de multa vreme.
Simo:Sti cred ca nu am apucat sa iti multumesc asa cum trebuie pentru ceea ce faci pentru mine..
Liam:Sa`mi multumesti?Esti a mea..si asta e tot ce conteaza..
Simo:Eu cred ca ar trebui sa continuam ce am inceput..
Liam:Crezi?[Se intinde peste ea si o saruta pasional.Iar acesta este inceputul unei nopti nebune tipc"Liam&Simo"]
Ramo s`a dus in camera baietiilor unde nici unul nu dormeau.
Ramo:De ce nu dormiti?
Zayn:Babe..eu nu pot dormi fara tine..
Ramo:Si cand nu eram cu tine?
Zayn:Ma gandeam la tine.
Ramo:Sti se spune ca oamenii la betie spun adevarul..
Harry:Vreau la baie..
Ramo:Iar acum se confirma totul..Fugi Harry ce mai astepti..
Harry:Nu stiu unde e baia in camera asta..ma duc la mine..
Ramo:Harry e chiar in fata ta.Scrie si pe usa Bathroom.
Harry:Nu vad..trebuie sa ma duc la mine in camera.
Zayn:Broo ramai cu Bia.
Ramo:Ce?Numa daca vrea ea..ai auzit?
Harry:Bine..dar oricum daca nu vrea dorm langa pat..
Zayn:Broo ai zis ca ai envoie la baie..du`te odata.
Harry:Aaa da..ma duc acum.
Zayn:Ma ierti?
Ramo:Zayn esti beat..de fapt mega beat..ce zici sa vorbim maine?
Zayn:Sigur..dar poti sa ma ti in brate pana adorm?
Ramo:Meriti?Hmm..da..cred ca meriti..i`ai cam batut pe cei din club..deci..meriti.[Ramo se pune in pat langa Zayn si il tine in brate pana adoarme][tine in brate la figurat]
La Bia si Harry in camera:
Bia:Ce cauti aici?
Harry:Aveam nevoie la baie..
Bia:Si ei n`au baie?
Harry:Ba..dar acolo nu te puteam vedea..
Bia:Si cand esti beat esti adorabil..hai fugi la baie//
Harry:Dar apoi pot sa raman?
Bia:Da..e camera noastra nu te pot da afara..
In camera la Niall si Rallu:
Niall:Babe..astepti un copil?
Rallu:Nu..e doar Adina care spera..
Niall:Si tu nu speri?
Rallu:Ba normal ca da..tu?
Niall merge si ii pune mana pe burtica la Rallu.
Niall:Eu?Normall abea astept sa ii facem camera,sa ii cumparam hainute..si jucarii.multe jucarii..
Rallu:Sunt mandra ca sunt sotia ta.
Niall:Iar eu sunt mandru ca te am ca sotie.[se saruta]
Back to top Go down
Bia :3.
Sitting in a hall of fame <3.
Sitting in a hall of fame
Bia :3.


Posts : 21852
Join date : 2011-01-23
Age : 26
Location : On Ghencea.<3.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty16/04/12, 11:18 pm

allu:Sunt mandra ca sunt sotia ta.
Niall:Iar eu sunt mandru ca te am ca sotie.[se saruta]
Loveeee .
Adorabil episod. <33.
Next!
Loveeee .
Back to top Go down
Rallu O.
Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.


Posts : 81804
Join date : 2011-01-25
Age : 27
Location : Mullingar, County Westmeath, Ireland.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty17/04/12, 09:21 am

ahhL:> nu cumva astept un copil?rolling on the floor
e doar adina care speraaa=)))
vaii ce frumosss:>
:O3 :x
vreauu nextttttt :x
Back to top Go down
Adda.<3
Bring me back to life <3.
Bring me back to life
Adda.<3


Posts : 34633
Join date : 2011-01-23
Age : 26

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty17/04/12, 09:33 am

rolling on the floor
Doar sper sau chiar e adevarat?laugh
Nextt!
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.


Posts : 52245
Join date : 2011-01-23
Age : 28
Location : London,UK.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty17/04/12, 11:47 am

Va fi o surpriza pentru toti. Loveeee
Back to top Go down
Simo :)
Just give me a reason <3.
Just give me a reason
Simo :)


Posts : 67570
Join date : 2011-01-22
Age : 28
Location : Cluj-Napoca

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty17/04/12, 03:10 pm

ododo ?Loveeee
ce frumoss Loveeee
Next ! Loveeee
Back to top Go down
Rallu O.
Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.


Posts : 81804
Join date : 2011-01-25
Age : 27
Location : Mullingar, County Westmeath, Ireland.

When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty17/04/12, 06:10 pm

Ramo M. smiley wrote:
Va fi o surpriza pentru toti. Loveeee
a da?❌X;Loveeee:
cand puii nextuuuuu?:O3
Back to top Go down
Sponsored content





When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty
PostSubject: Re: When love is blind.[terminata.]   When love is blind.[terminata.] - Page 10 Empty

Back to top Go down
 
When love is blind.[terminata.]
Back to top 
Page 10 of 12Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Changes for Love.[terminata.]
» More than this.[Terminata]
» Your way,it's my way.[Terminata]
» It's all about you and me...[Terminata]
» Nobody says that is easy.[terminata.]

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Let's talk about :: Old fics.-
Jump to: