HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

More than this.[Terminata]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AuthorMessage
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

More than this.[Terminata] - Page 5 Empty
PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty31/03/12, 03:44 pm

Wow!
Ma bucur ca s-a impacat Adina cu Cristi. Sunt adorabili!
Danielle asta :-j
Next! kiss

Just give me a reason <3.
Just give me a reason
Simo :)

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty09/04/12, 10:19 am

Zilele fara Liam treceau foarte greu.. nu mai vroiam sa traiesc in suferinta asta, m-am saturat sa deschid tv-u si sa vad peste tot "Liam and Danielle a new couple in the showbiz." M-am saturat sa plang in fiecare noapte, sa-mi vina sa rup toate pozele cu noi , sa arunc ursuletu care mi-a fost mereu alaturi de mine cand plangeam dupa el.Sa scap de toate amintirile care ma chinuie.Nici nu m-a sunat.. a trecut atata timp de cand sigur stie ca am aflat...putea macar un telefon sa-mi dea sa-mi spuna "Imi pare rau, dar nu te mai iubesc" sau sa-mi spuna orice.. numai sa-mi spuna.. Ma doare si acuma dupa o luna jumatate dupa ce am aflat de el si Danielle. Sinecra sa fiu nu stiu ce a vazut la ea.. dar in fine, este alegerea lui.. nu-l voi condamna niciodata.. si o sa-l iubesc orice s-ar intampla.. dar totusi durerea asta ma omoare pe dinauntru si simt ca nu mai pot trai fara el.. decat fara el mai bine moarta.. si cred ca aia i cea mai buna solutie sa scap de suferinta.Era noapte.. era 4:30 si eu tot nu dormeam.. stateam in pat cu telefonul in mana.. si acuma mai am pe ecran poza cu el.. nu ma lasa inima sa o schimb, nu pot, nu simt sa o schimb. Astept sa ma sune.. insa nimic.. Las telefonul pe noptiera si ma duc in baie.. m-am uitat in oglinda.. aratam groaznic.. aveam ochii unflati de la atata plans.. nu inteleg de ce plang atata daca lui oricum nu-i pasa.Pe chiuveta am vazut un cutit.. m-am pus langa vana, am luat cutitul in mana si mi-am taiat venele de la o mana, apoi de la cealalta.. Nu ma durea.. mai tare ma durea indiferenta lui. M-am ntins pe jos si am inchis ochii.. In minte imi veneau doar imaginile cu noi 2 si cum imi spune ca ma iubeste mai mult ca orice si ca nu mar da pentru nimeni in lume.Am ramas inconstienta.-Simo.
Insfarsit ajunsesem la casa lui Simo, dupa atata timp.. imi era rusine de ea.. mai ales ca sigur a vazut pe twitter si la tv totul despre mine si Danelle, dar nu mai aveam ce sa fac acuma... Am batut la usa si am vazut ca nu-mi raspunde nimeni... am intrat .Am strigato , dar nu mi-a raspuns nimeni.Am urcat sus..nu era in camera ei.. era ciudat.M-am dus la baie, er usa inchisa am batut la usa dar nimic. Am apasat pe clanta si nu-mi venea sa cerd ochilor... simo isi taiiase venele.. doar eu eram de vina. Am luato repede in brata si am duso la spital.. de la spital imi spusesera ca pierduse mult sange si ca sunt putine sanse ca ea sa mai traiasca. Cand am auzit mi-a cazut cerul in cap. Nu-mi venea sa cred ac sunt vinovat pentru toate astea.. eu chiar o uibesc si nu pot sta fara ea.. iam spus managerului ca nu facem bine ce facem.-Liam.
am deschis ochii.. eram intr-un loc alb.. nu stiam unde sunt.. a venit o domnisoara la mine.. nu stiam cine este.. nu stiam defapt cine sunt eu.-Simo
Simo: Cine esti?
Asistenta: nu te teme. esti pe maini bune.
Simo:Unde sunt?
Asistenta: esti la spital, te-a adus iubitul tau.
Simo: IUbitul meu?*Atunci mi-am adus aminte* Eu nu am iubit.
Asistenta: Este afara. Vreti sa-l chem?
Simo: da...*ochii mi s-au umplut cu lacrimi*
ASistenta a plecat si l-a chemat pe Liam inantru.Cand l-am vazut am inceput sa plang.
Liam:Nununu, te rog eu nu plange, te implor.
Simo: de ce ai venit?
Liam: Daca nu veneam, erai moarta...
Simo: Mai bine moarta decat asa...
Liam: Te rog nu spune asta.
Simo: Da, cum sa nu.. acuma iti si pasa...
Liam: Da, imi pasa, pentru ca te iubesc.
Simo: DUte la Danielle, dute, pleaca nu vreau sa te mai vad niciodata.. mai bine ma lasai sa mor..
Liam: Te rog nu spune asta.
Simo: LIam pleaca.. nu vreau sa te mai vad niciodata.. Nu mai insemni nimic pentru mine.
Liam: Simo, te rog nu spune asta.. te implor, nu pot trai fara tine.
SImo: PLeaca Liam, pleaca si uita-ma la fel cum am facuto si eu. Te-am uitat Liam , te-am uitat.
Liam: Si atunci de ce ti-ai taiat venele?
Simo: de plictiseala.Acum pleaca.
M-am intors si am plecat.. stiam ca-i fac mult rau.-Liam.
Simo:Te iubesc fraiere.*Nu ma puteam opri din plans.*

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty09/04/12, 10:22 am

ce tristtttttttttttttttttttttttttttttt crycrycrycry
vreauu nextt rpdddd :x
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty09/04/12, 11:18 am

straight face wow.
Next! smiley

Bring me back to life <3.
Bring me back to life
Adda.<3

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty10/04/12, 10:06 am

Vaii nebunoo cum dracu sa iti tai venele?laugh
Nextt!
Back to top Go down
Just give me a reason

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty10/04/12, 12:44 pm

cu cutitu rolling on the floor

Just give me a reason

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty10/04/12, 12:45 pm

Dupa 3 ani
Nu-mi vine sa cred ca au trecut 3 ani de cand nu l-am mai vazut pe Liam decat la tv...Am ajuns sa il urmaresc pe twitter cum face fiecare fana.. doar ca eu candva am fost iubita lui si tot candva mi-am taiat venele pentru el.Era fericit alaturi de aceea fata.Am auzit ca vor concerta la noi in oras, ma voi duce si eu pentru ca inca mai sunt o mare fana One Direction.A venit si ziua concertului. Am ajuns la locul in care se tine si m-am stracurat si eu printre fani. Eram si eu o simpla fana care a venit la concertul lor. A inceput concertul,iar Liam a fost primul care a urcat pe scena.. Cantau More Than This .. melodia mea de suflet.. Cand l-am auzit cantand lacrimile au inceput sa-mi cada pe fata. Nu puteam sa-mi iau ochii de la el.. era la fel de frumos.. dar acuma el era un mare star , iar eu o simpla fana care candva a insemnat ceva in viata lui.. sau nu.-Simo.
Eram la concert... melodia ei.. More than this.. mereu ii placea melodia asta.. Acei 3 ani de zile in care nu am vazuto m-au facut sa o iubsc tot mai mult.. par destul de fericit cu DAnielle , dar nu sunt.. ma uitam prin sala.. speram sa o vad si pe ea...Am atatea intrebari in cap... Mi-au sarit ochii pe o fata care plangea.. si nu-mi venea sa cred...era EA.-Liam
Liam-Opriti putin muzica va rog. Trebuie sa spun ceva.
Inima mi-a stat in loc-Simo
Liam: In acest oras.. acum 3 ani de zile am cunoscut o fata care ma iubea cu adevarat.. spun ma iubea pentru ca nu stiu ce simte acum pentru mine...mereu cand cant melodia asta sau macar o ascult.. imi aduc aminte de ea, imi aduc aminte cum am gasito in baie cu venele taiate din cauza mea... imi aduc aminte cum imi spunea te iubesc cum nu mi-a spus nimeni pana acuma si nu imi va spune.Pe fata asta eu inca o mai iubesc.Am facuto sa sufere si asta ma doare cel mai tare.O vad si acuma zambndu-mi si spunandu-mi "Te iubesc puiule". Puiule.. acel cuvant nu l-am mai auzit din gura altei fete...
Baietii au venit si m-au luat in brate. Incercam sa ma abtin dar lacrimile nu se opreau.
Am lasat capul in jos.Nu-mi puteam abtine lacrimile sa nu cada. In sala s-a facut o liniste deplina si se auzea cum imi trageam nasul, atat eu cat si Liam. Atunci toata lumea si-a dat seama.Liam se uita la mine, eu ma uitam la el.. toata lumea si-a dat seama. A venit Harry si m=a dus pe scena.. Eram fata in fata. Mi-am lasat capul in jos, iar El mi l-a ridicat.-Simo.
Simo:Imi pare rau, trebuie sa plec.
M-am dat jos de pe scena si am plecat acasa.Imi facuse atat de mult rau.-Simo.
----
Pfooai nu-mi vine sa cred ca au trecut 3 ani de zile de cand suntem impreuna. Il iubesc tot mai mult pe cretsolinu` meu frumos si inalt. 3 ani de fericire.. nu mi-as vedea viata fara el.-Adda.
3 ani de zile... wow nu am avut niciodata o relatie atat de lunga cu o fata, dar imi place.. o iubesc cu adevarat . 3 ani in care nu ne-am certat atat de tare.laugh -Cristi.
----
Am ajuns acasa... era o liniste deplina... Imi vin in cap doar vorbele lui. In acetsi 3 ani de zile.. ma mutasem singura... acum eram majora. Aveam o casa destul de dragutsa.M-am dus in camera mea si m-am pus in pat acolo unde am nceput din ou sa plang. Am dat drumu la tv unde era concertul live. Liam nu mai era pe scena oare a patit ceva? De ce imi pasa inca? De ce nu pot fi o insensibila fara suflet careia sa nu`i pase.. de ce trebuie sa-l iubesc atat de mult dupa tot ce mi-a facut.. de ce nu-si vede de viata lui alaturi de fata aceea? Atatea intrebari la care nu am raspuns. Dar cea mai importanta este.. de ce a venit si m-a salvat cand trebuia sa ma lase acolo sa mor.. macar poate eram fericita.. avusesem parte de iubirea lui, nu-mi mai pasese de nimic...-Simo.
Mi-am cerut scuze de la fani si am plecat spre casa ei.. defapt fosta casa pentru ca, cand am ajuns acolo mama ei imi spusese ca nu mai locuieste cu ea, dar mi-a dat adresa ei noua. AM batut la usa, dar nimic... Am intrat usor si am vazuto pe canapea se uita la concert si plangea.-Liam
Liam: Simoo..
Cand i-am auzit vocea am tresarit.-Simoo
Simo: Ce cauti aici? de unde stii unde stau?
Liam: Mama ta mi-a spus, te-am cautat la fosta ta casa si mi-a spus ca stai aici.. Am nevoie sa vorbesc cu tine...

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty10/04/12, 12:48 pm

cat de tristt :-s
3 ani deja?
vaii prea tristt sad plang..jur :-s
straight face-))))
vreauu nextttt :x
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty10/04/12, 12:51 pm

Wow super emotionant!
3 ani?
Uiii next repede! :>

Bring me back to life
Adda.<3

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty10/04/12, 12:58 pm

Aww cat de tare sad si de trist:(
Saraca Simo si lLiam
Nextt!
Back to top Go down
Just give me a reason

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty19/04/12, 07:58 pm

Simo:Nu mai avem ce sa ne spunem Liam.. ne-am facut mult rau unul celalaltui.. stii cum se spune.. O inima rupta-n doua nu se reface.
Liam: Simo, te rog lasa-ma sa incerc sa te fac sa ma iubesti din nou.. nu vreau sa traiesc cu sentimentul asta ca nu am incercat.. Eu inca te iubesc foarte mult si asta nu o poate schimba nimeni niciodata.
Simo: liam.. esti implicat intr-o relatie.. nu vreau sa stiu ca eu te-am despartit de fata aceea intelege...
Liam: Nu o iubesc, nu sunt fericit cu ea.
Simo: V-am vazut tweet`urile... Miss you si chestii.. Ti-am spus ca nu vreau sa fiu intre voi. Fi fericit si uita-ma. Ii mai bine pentru amandoi.
M-am pus in genunchi in fata ei.
Liam: Te rog Simo, nu am mai facut asta niciodata pentru o fata, te rog iarta-ma si hai sa uitam totul. Te iubesc dupa 3 ani de zile inca te mai iubesc si nu pot trai fara tine stiind ca poti fii al altuia...
Lacrimile au inceput sa-mi curga din nou, eram atat de sensibila in fata lui...
SimO: Liam.. tu crezi ca eu nu te iubesc? ca nu mi-as fi dorit ca in acestii 3 ani de zile sa fii alaturi de mine.. sa stiu ca esti al meu si ca nu te atinge nimeni inafara de mine?
Liam:Dar asta pot sa fie..-Lacrimile au inceput si mie sa-mi cada.
Simo: Cum crezi ca dupa 3 ani mai pot avea incredere in tine? De unde stiu eu ca nu o sa mergi din nou la ea?
I-am luat mana si am puso pe inima mea.
Liam: Vezi ? Simti cum bate.. bate asa cand esti tu langa mine, nu a batut asa de tare niciodata cand am fost cu Danielle si nu o sa bata pentru nici o alta fata de acum inainte. Tu esti singura de care-mi pasa si pentru care mi-as da cu adevarat viata.
Simo: Te iubesc Liam .. daca era altu in locu tau sigur nu as fi facut asta... dar inima mereu te va iubi pe tne orice i-ai face si mereu te va accepta sau mai bine zis iti va accepta inima alaturi de ea.
Liam:Asta inseamna ca..
Simo: Da Liam, vreau sa ne impacam, vreau sa fim din nou impreuna si vreau sa luam totul de la 0.
Liam: te iubesc si asta nu o sa o schimbe nimeni niciodata oricat ar incerca.
Telefobnul a inceput sa-mi sune, erau baietii, dar lam lasat un moment pana cand am sarutato apasat, pentru ca in cei 3 ani de zile imi era atat de dor de buzele ei.-Liam
Liam: Da Zayn!
Zayn:Ce ati facut frate va-tsi impacat ?
Liam: Tu ce crezi ?
Zayn:POi dupa vocea ta.. da..
Liam: Da frate, m-o iertat din nou.:x sunt fericit cu tot cu ea si acuma nu`mi mai doresc altceva.
Zayn: S-or impacat maaa!
Se auzeau urlete pe acolo .. era clar ca se bucurau. Imi mea era si ea fericita din nou.-Simo.
___________________________________________________________________________________________________________________________________________
Adda: Cretsolinulee.. stii ce ma gandeam :> ?
Cristi: ce frumoasa mea? :>
Adda: Ce zici daca facem noi un copil ?:>
Cristi: Wtf? Are you crazy? Un copil ? Is prea tanar.
Ochii mi s-au umplut cu lacrimi ... -Adda.
Adda; Nebuna zici haa.. ?
Cristii: Is prea tanar ca sa am un copil ..
O lacrimi mi-a cazut pe obraz.-Adda
Adda;Ok. M-am ridicat si am plecat in camera mea.
M-am dus repede dupa ea si am luato in brate pe la spate.-Cristii
Cristii: hai ma iubita nu fi suparata, glumeam si eu.
Adda; Glumeste cu tarfele tale nu cu mine ok ?
Cristii:Acuma ce ai ?
Adda; Nimic.. sunt perfect nu vezii ?
Cristii: DA... ma bucur pentru tine ce pot spune..
Adda: Zici ca ti-am dat in cap... Odata si odata trebuia sa vorbim si depsre asta...
Cristii: Da, da nu sa ma iei asa...
Adda: In fine, mie somn.. vreau sa dorm poti sa ma lasi singura?
Cristii: Esti sigura ca vrei sa te las singura?
Adda: Da.. daca nu eram crezi ca ti`o mai ziceam?
Cristii: Bine..
M-am intors si am plecat din camera.. acuma eram noi aia care se certau.. ma simteam rau pt cum am reactionat..-Cristii.
M-am pus in pat si am inceput sa plang.. acuma inteleg si eu cum se simte Simo .. -Adda.

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty19/04/12, 08:02 pm

ce tristt sad
ce bine ca s-au impacatttt :x
copil ah:>
vai ce glume pe cristi:-s
saraca adda sad
vreauu nextt :x
Back to top Go down
Adda.<3
Bring me back to life
Adda.<3

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty19/04/12, 08:10 pm

Ahh ce frumos:X
Cristi ii nesimtit rau la faza aia ...
Nextt!
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty19/04/12, 08:42 pm

Cand o femeie vorbeste de un copil nu se glumeste.Deci Cristi primeste X de la mine rolling on the floor
Ma bucur ca s`au impacat Liam si Simo. Loveeee
Next! kiss xx

Just give me a reason

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty16/05/12, 06:41 pm

Dupa o noapte de nedormit,dimineata suna ceasul.. degeaba pentru ca eu nu dormisem toata noaptea... am plans si ma gandeam la reactia lui Cristi. Acum nu aveam cum sa-i spun ca sunt insarcinata... va crede ca am facuto ca sa il leg de mine si nu este asa. M-am ridicat din pat si m-am dus la bucatarie acolo unde am baut o cana de lapte ca sa-i fac un bine bebelusului pe care il port in pantec.-Adda.
M-am simtit prost fata de Adda pentru ce i-am spus aseara asa ca m-am hotarat sa merg la Adda acasa pentru ami cere scuze.-Cristii.
M-am dus inapoi in camera si m-am pus in pat.. ma simteam rau... aveam stari de voma... bebelusului nu-i convenise ceva.. si nu inteleg ce.M-am ridicat din pat si am fugit la baie varsand.-Adda
Am ajuns la casa ei si am intrat fara sa bat. Am ajuns la etaj si am auzit zgomot la baie. Usa era intredeschisa asa ca am intrat-Cristii
Cristii: Ce-i cu tine?
Adda: Ce dracu mai cauti aici?
Cristii; de ce imi vorbesti asa?
Adda: Ma mai intrebi? Vezi-ti de treaba.
Cristii: dar te iubesc si am venit sa imi cer scuze pentru ce s-a intamplat aseara... nu inteleg nici eu de ce am reactionat asa si acuma stiu ca nu trebuia. chiar imi pare rau si vreau sa ne impacam.
Adda: Prea tarziu .. sincer.. acuma o sa-mi vad de viata asa cum iti poti vedea si tu d a ta. nu vreau sa te leg de mine .
Cristii: sa ma legi? Adina tu esti insarcinata? :o
M-am albit la fata.
Adda: de unde ai scoso si pe asta?
Cristii: imi vorbesti de copii , te gasesc aici cu wc-ul in brate.. esti alba la fata mereu.. unde crezi ca ma poate duce asta cu gandul?
Adda; Te duce gresit. Mi-am intors capul.
M-am pus langa ea si am luato in brate.
Cristii; Iubitoo vreau un copil cu tine, nu vreau sa ma intelegi gresit doar a nu ma asteptam aseara sa ma intrebi chestile alea si nici in momentul de fata nu pot sa-mi explic de ce am reactionat asa. Sincer imi pare rau si daca esti insarcinata vreau sa pastrezi copilul si sa il crestem impreuna pentru ca asta este lucrul care ne leaga pe vecie si ne arata ca iubirea noastra este sincera si de durata.
M-am ridicat de acolo.
Adda: da cristi, sunt insarcinata si da te iubesc, dar daca tu nu vreii copiluu` acesta sa stii ca pot sa-l cresc si singura.
Cristii: tu m-ai ascultat ce ti-am spus mai inainte. Te iubesc si copilul asta este ceva ce eu imi doresc de la tine de mult.
Adda; te iubesc! Loveeee
Cristii: Si eu Loveeee! acum hai sa stai in pat ca nu vreau sa-i facem rau la asta mic.
Am luato in brate si am duso in pat acolo unde am stat cu ea toata ziua.
Dupa o noapte nebuna de revenire dupa 3 ani de zile, m-am trezit in pat fara Liam. NU-mi venea sa cred, totul era doar un vis in care eu am din nou de pierdut. M-am ridicat din pat si am dat sa ma duc la bucatarie. Cand am deschis usa de la camera , am ramas uimita. Pe jos erau numai petale de trandafiri care ma indrumau unde sa ma duc.M-am dus usor pe petalele de trandafiri pe scari in jos si am ajuns in living acolo unde era un buchet imens de trandafiri. M-am dus la masa, i-am mirosit si intre firele de trandafiri am gasit un bilet pe care scria "Dute mai departe, in curte o sa ai o surpriza!" . Am tinut strans in mana biletul si m-am dus afara. Am ramas putin dezamagita deoarece nu era nimic.. totul era gol.. vesnica mea curte si nimic mai mult. Dupa casa se auzea un cantec, o voce. M-am dus si m-am asezat pe balansoar acolo unde am inchis ochii pentru o secunda. Cand i-am deschis in jurul meu era plin de flori , iar in mijlocul florilor era Liam cu o cutiuta micuta si rosie in mana , imbracat la costum , foarte emotionat.
Liam: IUbita mea, am ajuns si la momentul acesta in care trebuie sa te intreb ceva care o sa ne lege pe viata . Stii ca nu sunt bun la discursuri , dar ma straduiesc. Te iubesc cum nu am mai iubit nici o fata pana acuma. Acei ani in care am fost despartiti mi-au aratat ca nu pot trai fara tine si ca nu imi pot vedea viata fara tine. Inima mea ti-ar spune multe acuma, dar buzele mele te-ar saruta deci te intreb *trage aer in piept!* Simoo.. Vrei sa fii sotia mea?
Simo: Mai intrebiii ? Daaaaa Loveeee
I-am sarit in brate.
Simo: Binenteles ca vreau Loveeee
Dupa 2 luni . Loveeee
Era ziua nuntii, iar emotiile erau si ele multe. M-am trezit devreme pentru ca trebuia sa ma duc la coafor. Dupa ore bune am ajuns si eu la Biserica acolo unde Liam ma astepta la altar. Era atat de frumos. Ne-am spus juramintele, iar preotul nea intrebat:
Preotul : Liam James Payne , o iei de sotie pe Moldovan Simona-Maria sa o iubesti si sa-i fi aproape la bine si la rau, la necaz si bucurie pana cand moartea va va despartii ?
Liam: Da.!
Preotul : Moldovan Simona-Maria il iei de sot pe Liam James Payne sa il iubesti si sa-i fi aproape la bine si la rau, la necaz si bucurie pana cand moartea va va despartii ?
Simo: da, accept.
Preotul : Cu ajutorul lui Dumnezeu si cu juramintele care lea-ti rostit acum, Va declar sot si sotie. Payne, poti saruta mireasa.
Liam: Nu stiti de cand astept eu momentu asta.
Liam o ia pe Simo in brate si o as ruta pasional. Toata Biserica se ridica in picioare si incep sa ii aplaude.
A urmat o luna de miere superba. Adina a nascut un baietel pe care l-au botezat Raphael. Toti au trait fericiti, fara certuri sau despartirii.
Aaaa si am uitat sa specific.. am facut o fetita minunataa pe care o cheama Alexandra:X
SFARSIT ! Loveeee

Bring me back to life
Adda.<3

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty16/05/12, 08:34 pm

Auu ce final :x drooling
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty16/05/12, 08:35 pm

Moldovan Simona-Maria Karina. Cum sa uiti asa ceva.
Nu ma asteptam sa fie finalul acum. :-w
In orice caz a fost un final minunat.Ador finalurile fericite. :>

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty16/05/12, 08:53 pm

Cristii: imi vorbesti de copii , te gasesc aici cu wc-ul in brate.. esti alba la fata mereu.. unde crezi ca ma poate duce asta cu gandul?
cu wc in brate?rolling on the floor))
doamneee
Cristii; Iubitoo vreau un copil cu tine, nu vreau sa ma intelegi gresit doar a nu ma asteptam aseara sa ma intrebi chestile alea si nici in momentul de fata nu pot sa-mi explic de ce am reactionat asa. Sincer imi pare rau si daca esti insarcinata vreau sa pastrezi copilul si sa il crestem impreuna pentru ca asta este lucrul care ne leaga pe vecie si ne arata ca iubirea noastra este sincera si de durata
ce frumoss :x
finaluu:( off de ce:(
a fost asa fainn simoo:x
bravoo :x
Back to top Go down
Just give me a reason

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty16/05/12, 10:14 pm

ma bucur mult ca v-a placut big hug.
Si va multumesc ca ati citito kiss.

PostSubject: Re: More than this.[Terminata]   More than this.[Terminata] - Page 5 Empty

Back to top Go down

More than this.[Terminata]
Back to top 
Page 5 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5