HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Breaking Dawn♥[terminata.]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
.Lvs.

.Lvs.

Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty03/03/11, 07:54 pm

ah atunci e bn
ca sa stiu sa intru
seara jeje
ok o sa incerc Loveeee
Back to top Go down
http://tvd-to-romania.forumz.ro/
.Lvs.

.Lvs.

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty19/03/11, 07:55 pm

cand mai pui? :X
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty20/03/11, 03:23 pm

~Breaking Dawn~
Episodul 13

Angelina si Joshua pleaca fericiti de la ginecolog..erau atat de fericti..s`au oprit in fata clinicii si se sarutau...o masina opreste exact langa ei...era Taylor x_x ..se da jos din masina..
Se aproprie de Angelina...Angelina abea il tinea pe Joshua s a nu sara la bataie...Taylor cu un tupeu jegos(scz limbaju)s`a dus la Angelina s`o sarute...Joshua a impins`o ata de tare pe ANgelina ca a picat jos...Joshua i`a pus mana in gat la Taylor..
Taylor : Hai ma omoara`ma...
Joshua: Crezi ca mi greu?
Taylor: Hai da`mi drumu sa ma duc la iubita mea..
Joshua: Ce ai zis ma...te omor fraiere
Joshua i`a dat un pumn la Taylor de a picat...ii curgea sange din arcada si din buza...atat de tare a fost pumnul..
Joshua dupa ce l`a vazut pe Taylor pe jos s`a dus la Angelina..
Taylor: Doar atat poti?
Joshua s`a ridicat sa mearga la Taylor dar Angelina il prinde de mana..
Taylor: Iubit`o mersi ca ma aperi..noo avem un Taylor Junior sau nu?
Angelina il trage pe Joshua de mana..
Angelina: Saruta`ma...(Joshua a sarutat`o)acum du`te si bate`l..pentru noi..si pentru viitorul copil pe care vreau sa il facem..
Joshua o mai saruta inca o data...
Joshua: Asa voi face...stai linistita..
Se saruta...
Taylor: Gata cu romantele..sa nu uitam cu care a petrecut o noapte superba...
Joshua se rridica dintr`o data...I`a dat cativa pumni cat putea el de tare...avand in vedere ca sunt vamipri..ei sunt foarte puternici..
Lupta abea a inceput..Taylor a incercat sa deie si el cativa pumni..nu a reusit...Joshua era ata de nervos incat vedea negru in fata ochilor...Taylor nu mai avea putere deloc...intr`un final a ramas intins ope jos...plin de sange...l`a chemat pe Joshua la el..
Tatlor: Frate...Iarta`ma te rog..am fost un prost..orb de gelozie...eu te iubesc ..esti fratele meu...alaturi de mine..la bine si la rau..si iti multumesc...(scuipa sange)..
Joshua:(ii curgea o lacrima)Frate...eu trebuie sa ma opresc..dar ii femeia mea..o iubesc mi`as da viata pentru ea...si uh...m`ai tradat pe mine...ti`ai batut joc de ea...sti bine ca e periculos ca.pentru ca noi suntem vampirii...
Taylor: Frate...iarta`ma..eu nu cred ca mai rezist mult...
Joshua: Aia o crezi uh..sti fratele meu...nu te las eu asa..
Joshua: Angelina..deschide usa de la masina...mergem la tata..
(Tata lui Joshua este doctor)
Episodul 15 Final !!!

Just give me a reason <3.
Just give me a reason
Simo :)

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty20/03/11, 04:59 pm

next`!! ;x

I_DoBelive:X

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty20/03/11, 05:16 pm

ce tare e!!! next
Back to top Go down
Ramo

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty20/03/11, 08:00 pm

ce next tare
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty20/03/11, 09:33 pm

~Breaking Dawn~
Episodul 14

Cei trei s`au urcat in masina...Joshua a avut lacrimi in ochi..conducea atat de repede....Angelina a pus mana pe mana lui Joshua..
Angelina: Iubitule te rog..ai grija...te iuebsc..si sincer nu imi pasa daca mor...pentru ca sunt langa tine..dar eu chiar vreau sa avem un Joshua Junior....
Joshua zambeste...
Joshua: Vom avea..(Se saruta)
Cei 3 au ajuns acasa..Taylor era inconstient..Joshua l;`a strigat pe tatal sau..
Joshua: Tata...Tata....
Tatal lui Joshua dormea s`a trezit repede si l`a luat pe Taylor...Joshua intra cu Taylor si tatal sau in cabinet...Tatal lui Joshua il examineaza..
Tata: Joshua iesi din cabinet..te chem eu dupa aceea...
Joshua: Dar...
Tata: Joshua ai incredere in mine..
Joshua: Da...
Joshua iese afara...Angelina plangea...era pe canapea..Joshua and a vazut`o s`a dus si s`a asezat in genunchi in fata ei...
Joshua: Stiu ca nu e momentul potrivit..dar azi aveam planuit ceva mare...Te iubesc..si..Vrei sa fi sotia mea...oficial?
Angelina: Joshua. Ce intrebare e asta straight face Nu imi vine sa cred ca ma intrebi asa ceva..
Joshua: Deci..nu vrei...(se ridica si se intoarce cu spatele la Angelina)
Angelia: ( II pune mana pe umar)Intoarce`te la mine...uita`te in ochii mei..am sa`ti spun ceva..
Joshua: Deja stiu ca nu vrei..
Angelina: Da..
JOshua: Ce da?
ANgelina: Vreau sa fiu cu tine..logic..e tot ceea ce imi dorescin viata..te iubesc...vreau sa avem copii impreuna...sa fim fericiti..e tot ceea ce`mi doresc...
Joshua: Si eu te iubesc...Vrau nunta cat mai curand...oricum totul e pregatit...
Angelina: Dragostea mea..perfect da totdeauna..Te iubesc...
Cei 2 se saruta...
Vine tata lui JOshua..
Tata: Joshua...Abgelina..veniti aici..
Cei 2 se iau de mana si merg in cabinet...
Joshua: Cum e?
Tata: E bine...maine is va reveni..va avea dureri cumplite dar va avea dureri cumplite..
Joshua: Mersi Tata..apropo..sunteti invitati la nuna..toata familea...peste 2 zile...
Tata: Felicitari !!!(Tata ii pupa pe cei 2)
Joshua avea si invitati...el le`a dat invitatiile si au plecat sa o duca pe Angelina acasa..

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty20/03/11, 10:12 pm

frumoas next
Back to top Go down
Just give me a reason

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty21/03/11, 02:44 pm

nexttt `!!!

rpd laugh

fiica lu` Eminescu` ii fatha asta laugh :x

Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty21/03/11, 02:57 pm

~Breaking Dawn~
Episodul 15
~Final~
ANgelina s`a dus cu 2 colege sa`si a;leaga rochia..
Madalina: Cine ar fi crezut ca tu si Joshua veti fii impreuna....si ca ve ve`t casatori...
Angelina: Da...sunt atat de fericita..atat il iubesc...
Madalina: Da....ma bucur ptr. tine felicitari Loveeee
Angelina: Multumim..si ce zici de rochi asta..(era o rochie superba bufanta )Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Rochii+mireasa+2011
Dupa ce au terminat cu rochia a` dus la coafor s`a pregatit si apoi s`a dus pe plasa (acolo era nunta)
Joshua a pregatit totul....Era atat de frumos..Joshua era imbracat in alb...era ata de frumos...In locul ceremoniei era umbra deasupra lui Joshua Angelina si a preotului...La nunta a venit si Taylor..era intr`un scaun cu rotile..au venit parintii Angelinei...Toti colegii lor...echipa de fotbal erau domnisori de onoare..iar iubitele lor erau domnisoare de onaore...Nasii lor erau Raluca si prietenul ei MIhas..
Angelina si Joshua radiau de fericire..s`a termint ceremonia...amandoi au spus un DA hotarat...
La sfarsitul ceremoniei fotbalistii au luat`o pe sus pe Angelina si au dus`o la iaht.Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Ferretti460..ca sa nu se ude pe rochie..Joshua i`a prins si el din urma...cei 2 aveau un sofer personal..stateau amandoi pe iaht si se uitau in mare..Se sarutau...
Au trecut 10 luni.....atat au stat in luna de miere straight face
Angelina: Tata..am ajuns acasa..(bineinteles ca aveau si ei o casa...).cu 2 camere speciale.Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Camera-bebe-decoratiuni-colorate.(ptr baietel) si Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Camera-copii-gigi-and-lele-cu-pat-leagan-cu-hublou--pe care momentan o foloseau doar pe una..deoarece gemenii trebuie sa steie nedespartit...)
Tata vine repede..avea un sort pe el..facea prajituri pentru ei smiley)Cand i`a vazut cu 2 copii in brate a ramas uimit..
Angelina:Uite Tata ei sunt nepotii tai..Andrei si Maria..
Tata: Sunt atat de mandru dde voi...
Joshua: Am fost si la tata..
Angelina: Tata hai un pic..(Cei 5 au iesit afara)vezi casa de peste drum.e casa mea si a lui Joshua..
Tata: Sunt atat de fericit...
Noua familie pleaca la noua casa...Timpul a trecut copii au crescut. acum au 7 ani ..au camere noi Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Camera_tineret_joy(Andrei)si Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Tapet-camera-copiilor--rasch-285705(Maria)...Iar Joshua si Angelina se iubesc tot mai mult si isi petrec viata in linsite...pana la adanci batraneti...Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Tumblr11

~Final~

Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Final10

Last edited by Fan-Anahi♥ on 21/03/11, 03:01 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty21/03/11, 02:58 pm

Dada eu is fiica lu Eminescu laugh)

Just give me a reason

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty21/03/11, 03:02 pm

Mortala Wn asta Loveeee:X:X:X:X deci pur si simpluu o adooor Loveeee:X:X:X

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty21/03/11, 04:45 pm

super nextul si pozele
Back to top Go down
.Lvs.

.Lvs.

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty23/04/11, 06:48 pm

am apucat si yo sa o citesc laugh
a fost superba wn
am zis ca tu te grabesti cu evenimentele laugh
dar chiar mi-a placut Loveeee
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Breaking Dawn♥[terminata.]   Breaking Dawn♥[terminata.] - Page 4 Empty

Back to top Go down

Breaking Dawn♥[terminata.]
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4