HomeHome  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Your way,it's my way.[Terminata]

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Bia :3.
Sitting in a hall of fame <3.
Sitting in a hall of fame

Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty23/03/13, 07:53 pm

16'th.

Josh: Pai...
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_m9fvj98XLi1rpb48l
*Sam incepe sa lacrimeze.*
Sam: Ti-am mai zis ca esti minunat?
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_loh5l8Je6B1qe8z50o1_500
Josh: De cateva ori...:-"
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_maexo2kiqk1rsqmcuo1_500
Sam: Nici nu stiu cum sa-ti multumescccc!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_lo3ioeTixs1qaa2jdo1_500
Josh: Just...a kiss
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_maljgsbXlG1rwwqceo1_500
Sam: Eram siguraa!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_lk1ub3rfU91qaa2jdo1_500
Josh se indreapta inspre ea,o cuprinde cu bratele lui si o imbratiseaza puternic,soptindu-i "N-am sa ma opresc aici,mereu vreau sa te vad zambind asa ca nu trebuie sa-mi multumesti pentru absolut nimic,mie doar....imi place sa te vad zambind".Dupa Josh ii ia fata lui Sam in palme si o saruta pe frunte,Sam lacrimand puternic Josh ii sterge lacrimile si ii zambeste.Dupa ce Josh o ia dragastos in brate si pleaca inspre hotel,cei 2 se pregatesc sa plece sa viziteze Egiptul.Seara,ei ajung la priamide .Era ciudat ca nu era nimeni in vizita la piramide,fiind doar ei 2,tinandu-se de mana si admirand uriasele piramide.In spatele celei mai mari piramide Josh o ia pe Sam in brate, zambind usor "malefic",el stiind ce i-a pregatit lui Sam.In spatele piramidei era pregatita o masa cu doua scaune,lumanari care aratau superb si un trandafir pe masa,pe langa farfurii.Josh o aseaza usor pe Sam pe scaun,se aseaza si el si cheama chelnerul sa aduca mancarea.Josh ia trandafirul de pe masa si ii da lui Sam.Sam era absolut uimita si nu credea ca el a rezolvat ca turistii sa nu aiba acces la piramide si ca el a planuit asa ceva.Ea nici nu mai stia ce sa spuna vroia doar sa mearga sa-l sarute si sa-l imbratiseze nu pentru ca a planuit surpriza asta,ci pentru ca ea cu fiecare clipa in care se uita la el simtea fluturi in stomac si nu doi-trei ci milioane,cand se uita la el ii creste sentimentul pe care-l simtea pentru el.Nu putea sa mearga si sa-l sarute,sa-l imbratiseze pentru ca nu avea curajul ea abea astepta sa faca Josh asta.Josh era atat de emotionat pentru ca nu stia cum sa-i zica,asa ca...pur si simplu ii spune:
Josh: Paii..eu doar te iubesc si..
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_madqrsHfcM1ro7s54
*In interiorul lui Sam ea urla si sarea,dar in exterior era asa:
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_ljz23oCHTi1qg9ijso1_500*
Josh: Si normal eu nu spun "te iubesc" dar cand simt,adica acum chiar simt si tu esti minunata nu eu,si nu stiu ce mi se intampla,eu in general nu ma pierd cu firea[a inceput sa-i tremure vocea de emotii],mereu te-as saruta si nu ti-as da drumul din bratele mele si langa tine ma simt implinit,si...probabil sunt penibil dar..
*Sam se ridica de pe scaun si merge si-l saruta pe Josh,in timp ce se sarutau Josh ii ia mana lui Sam si i-o pune pe inima lui care batea atat de tare incat parca Sam i-o tinea in mana.Nici inima lui Sam nu batea mai prejos,asa ca Sam ii ia mana lui Josh si i-a pune pe inima ei.Cei doi nu se mai opreau din sarutat,stand cu mainile pe inima celuilalt.*

Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty23/03/13, 08:01 pm

Omg Omg Omg!
Am decedat!Ajutor! straight face
E superb tot,tottttt! puppy
Nici nu stiu ce sa copiez,e prea perect totul,si da,vreau si eu un Josh! rolling on the floor
Next! kiss
P.S:Sper ca aceasta wn sa tina mai mult de 1000 de episoade kiss xoxo rolling on the floor

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty23/03/13, 08:24 pm

ce frumosssssssssss Loveeee:X:XX:X
Back to top Go down
Simo :)
Just give me a reason <3.
Just give me a reason

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty23/03/13, 10:13 pm

awwwww, superb Loveeee
Vreau next ! <3

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty04/04/13, 08:00 pm

17'th.

Dupa cei 2 termina sa se sarute,Josh pur si simplu se uita in ochii ei si nu se putea abtine din a zambi.
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_mgkpvgZ0Qk1r740jmo1_500
*Cuvintele nu mai avau rost,pasiunea saruturilor si mesajul transmis prin ele au fost indeajuns.Mesajul fiind un sentiment reciproc confirmat prin saruturi.Fericirea si emotia din interiorul lor ii faceau sa radieze de fericile.Erau adorabili,erau dragasasi impreuna,prin placere de a se privi reciproc se vedea iubirea.Sam nu si-a recunoscut sentimentele ei fata de Josh deoarece vrea sa fie foarte sigura pe ea,si nici Josh nu parea sa vrea lucrul acesta,el era fericit ca el si-a recunosut sentimentele.Tachinariile existau la fiecare minut,zambetul de pe fetele celor 2 nu disparea nicio secunda.Oficial Josh nu a rostit intrebarea " vrei sa fi iubita mea?" dar era de inteles ca nu era nevoie sa o foloseasca.Cuvantul de "cuplu" nu insemna ceva in plus pentru ei,ci doar un "rang" relatiei lor.Dupa ce au mers la hotel,fiecare s-a dus in camera lui,luandu-si "la revedere" dragastos prin imbratisari si saruturi.Camerele lor erau fata-n fata.Noaptea Sam nu putea dormi,asa ca s-a ridicat din pat si s-a dus in camera lui Josh.A intrat incet,ca sa nu-l trezeasca.El dormea ca un scump in pat,avand un zambet pe fata.Sam s-a blocat pe moment,nu stia ce sa faca,se intreba "cum sa ma duc langa el in pat?","daca-l trezesc?",ea doar vroia sa stea langa el,el sa nu se trezeasca.Josh se trezeste si o vede.
Josh: Babe?
Sam: Da...?[in mintea ei : "oh fuck no! De ce s-a trezitttttttt?" ]
Josh: Hai aici. [ii face loc in pat si ii face semn sa vina langa el ]
*Sam se duce langa el in pat.Josh o acopera si o cuprinde cu bratele sale.
Josh ii sopteste la ureche : Nu puteai sa dormi fara mine,ah?
Sam: Josh,plec daca mai razi de mine.[zambeste]
Josh: Babe sa sti ca daca nu veneai tu,veneam eu mai tarziu,asa ca nu-ti fa griji,esti adorabila nu te rusina.[o saruta pe gat]
*Amandoi inchid ochii si adorm imediat.Toata noaptea ei au dormit imbratisati,daca nu se tineau de mana dragastos.Dimineata ii suna alarma lui Josh.Se trezeste repede ca sa nu se trezeasca si Sam,dar se trezeste si ea.
Sam: De ce suna alarma?Trebuie sa plecam?
Josh: Pai....[zambeste] acum trebuia normal sa ma trezesc si sa-ti fac alta surpriza,dar mai bine haide sa lenevim imbratisati in pat,ce zici?
Sam: Sunt de acord.
*Sam il saruta pe Josh si ii multumeste si pentru surpriza pe care trebuia sa i-o pregateasca.Pe Sam a impresionat-o ca el trebuia sa se trezeasca la ora 7:00 ca sa-i pregateasca ei o alta surpriza.Dupa ce Josh isi pune telefonul pe noptiera,o cuprinde pe Sam in brate,iar Sam isi pune capul pe pieptul lui Josh.El o saruta pe frunte si cei 2 adorm iar.Pe la ora 11 ii suna telefonul lui Josh,era un manager care i-a vazut video-ul postat pe youtube,video care a strans 4 milioane de vizuarizari.Josh nici macar nu stia cate vizualizari are video-ul.Sam se trezeste si ea,iar Josh pune telefonul pe speaker.Manegerul vrea sa-l impresarieze pe Josh si sa-l ajute sa devina vedeta.Josh ramane socat si se uita la Sam cand ii da managerul oferta.Sam da usor din cap afirmativ pentru ca stia cat inseamna muzica pentru Josh.El acepta oferta managerului si i-a spus Josh ca il suna mai tarziu pentru a stabilii detaliile.Dupa ce inchide telefonul Josh o strange pternic pe Sam in brate.Sam s-a intristat putin ea stiind ca el va ajunge o vedeta mare pentru ca merita si asta ar insemna ca ei sa stea mult timp "despartiti",adica ca o relatie la distanta.Zambetul de pe fata lui Josh insemna mult pentru ea asa ca a si uitat de chestia asta.
Josh: Sunt cel mai fericit din lume acum!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_m8mth7TBUz1r8g2epo1_500_large
Sam: O meriti!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_ltzebnxpkw1qmbkzu
Josh: Dar sti ca tu ma faci mai fericit decat orice,nu?
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_memcjqkpU01rmxacio2_500
*Sam se rusineaza si zambeste si lasa capul in jos.Josh ii ridica capul si o saruta usor,apoi se intind iar in pat si mai stau putin imbratisati.*

Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty04/04/13, 08:42 pm

Josh: Babe?
Sam: Da...?[in mintea ei : "oh fuck no! De ce s-a trezitttttttt?" ]
Josh: Hai aici. [ii face loc in pat si ii face semn sa vina langa el ]
*Sam se duce langa el in pat.Josh o acopera si o cuprinde cu bratele sale.
Josh ii sopteste la ureche : Nu puteai sa dormi fara mine,ah?
Sam: Josh,plec daca mai razi de mine.[zambeste]
Josh: Babe sa sti ca daca nu veneai tu,veneam eu mai tarziu,asa ca nu-ti fa griji,esti adorabila nu te rusina.[o saruta pe gat]

:o3 :o3
AM LESINAT!!!
Doamne adorabiliciune de wn :>
S-a trezit la 7 sa-i fac o surpriza :o3
Next! :x

Just give me a reason

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty04/04/13, 08:52 pm

Awww m-ai omoratt <3 Loveeee
Nu pot sa pun doar o frazaaa, .
Superb <33. Next ! Loveeee

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty05/04/13, 04:40 pm

adorabiliiiiiiiii de eiii X::XX:X:X:
ahhhhh puppy
superbbbbb Loveeee
nextttt :x
Back to top Go down

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty08/04/13, 09:06 pm

18'th.

Josh o saruta pe Sam pe frunte si dupa ii spune ca azi trebuie a se intoarca acasa si ca peste 2 ore este pregatit avionul privat de plecare.Dupa ce se joaca cei 2,se tachineaza,se saruta si se imbratiseaza,Sam pleaca in camera ei de hotel sa se pregatasca.In timp ce Josh isi impacheta lucrurile "managerul" il suna iar.Incepe cu un discurs in care spune ca vrea neaparat sa-l managerieze si termina cu " azi ne vedem in Los Angeles sa semnam contractul".Josh nici nu apuca prea bine sa se gandeasca deoarece managerul a fost scurt si la obiect.Dupa ce inchide Josh se pune pe pat si incepe sa se gandeasca "Nu sunt pregatit pentru asta,Sam oare este?Sam abea a iesit din spital,trebuie sa am grija de ea,Abea acum putem sa ne incepem "relatia" si tot asa".In majoritatea nedumeriililor lui era inclusa Sam,deoarece prin Sam se implinea si el adica: prin "Sam oare este pregatita?" se gandea ca daca ea nu e pregatita nici relatia lor nu va tine,ceea ce rezulta un Josh nefericit. Prin "Sam abea a iesit din spital,trebuie sa am grija de ea" se gandea la sanatatea ei,Sam daca ar pati ceva ar fi distrus, prin "Abea acum putem sa ne incepem relatia" se gandea la fiecare moment in care el va fi plecat,nevazandu-i zambetul lui Sam,privirea; nesimtind sarutariile ei,imbratisariile ei,bla bla.Josh ar renunta la cariera pentru Sam,carierea pentru el nu inseamna bani,nu ii trebuie bani caci are,pentru el inseamna dezlantuire in privinta muzicii.Sam termina repede de impachetat si merge sa faca un dus,dupa ce termina se schimba si merge in camera lui Josh.El era ceva de genul:
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_mg5dp6jTte1rsqmcuo1_500
Sam intra incet,iar el nu o observa,era prea ingandurat.Sam intra usor si ia chitara de pe fotoliu.Patul pe care statea Josh era mai departe,deci tot nu a auzit-o pe Sam.Ea incepe sa "cante",Sam nu stia nici cum sa tina chitara in mana.Incepe sa fredoneze melodia de la "Lupe Fiasco-The show goes on" total aritmic si fals si "cantatul" din chitara cu ,cantatul din voce nu aveau nicio legatura.Josh o aude "cantand" si zambeste dintr-o data chiar daca Sam canta ingrozitor:
Josh: Ce faci babe?
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_midrxeIFKI1s54wwbo1_500
Sam: Vreau sa-ti arat ca nu toata lumea are talentul de a canta,asa cum il ai tu.Let's do it babe!
*Josh se ridica de pe pat si merge inspre Sam cu pasi repezi.Se aproprie de ea,ii cuprinde fata in maini,isi lipeste fruntea de fruntea ei si ii sopteste :"Esti sigura?".Sam raspunde afirmativ clipind in ochi.Josh o saruta usor,apoi o ia in brate si o duce pe pat unde ii spune ca el trebuie sa mearga in LA ca sa semneze contractul si sa inceapa sa inregistreze.Josh o intreaba daca vrea sa vina cu el,dar ea refuza deoarece nu si-a vazut de mult familia.Dupa ce mai vorbesc si Josh ii destainuie frica de necunoscut,el merge si da telefoane pentru a rezolva problema cu avionul.Sam va merge cu cel privat,iar Josh cu cel obisnuit,da la clasa business.Josh a rezolvat sa plece amandoi la aceasi ora si de pe acelasi aeroport.Dupa ce merg la bufet si mananca cei 2 pleaca inspre aeroport.Josh o urca pe Sam in avionul privat,luandu-si greu "la revedere" prin multe saruturi,iar apoi Josh fuge la avionul lui.
Dupa 3 saptamani in care s-au vazut doar pe skype,Josh cumparandu-i tableta ca sa se vada mai usor,si doar vorbind la telefon, amandoi erau abatuti,neavand chef de nimic,Josh nu parea deloc entuziasmat cum trebuia sa fie.Josh nu putea sa plece el deja scotind o melodie care avea mega succes,fiind in o gramada de topuri din lume.Deja avea sute de mii de fane care erau innebunite dupa el,avea numeroase invitatii la emisiuni,aparand la 2 zile la cate o emisiune.Toata lumea deja il cunostea si era deja o vedeta cunoscuta in toata lumea.Sam avea unele momente in care se simtea mai prejos din punct de vedere a frumusetii fata de vedetele,fanele cu care Josh facea poze,dar simtea doar pe moment,dupa chiar ii parea rau ca s-a simtit asa,Josh mereu zicandu-i ca este cea mai frumoasa din lume.Asa ca Josh nu putea rezista sa nu dea o fuga pana acasa sa o vada pe Sam.Pleaca noaptea pe furis si ajunge dimineata.Sam inca avea job'ul de ajutoare de postarita.Asa ca dimineata pleaca la munca.Josh merge la sediul postei si vorbeste cu postarita cu care Sam merge sa imparta scrisorile.Josh vorbeste cu ea ca sa se dee ranita si ca el sa fie iar soferul lor.Ajunge Sam la munca,o minte postarita ca este ranita si ii spune ca au sofer iar.Nu i-a trecut prin minte lui Sam ca Josh e soferul lor iar.

Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty08/04/13, 09:19 pm

puppy puppy
Deci imi placeee asa mult!Jur ca imi e greau sa copiez o singura faza...mi-au placut toate enorm,dar totusi finalul m-a omorat.Iubirea lor pare atat de imposibila dar in acelasi timp ei lupta pentru ea.
IUBESC fic`ul asta. kiss
Felicitari puppy
Nextttt! blushing

Just give me a reason

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty09/04/13, 01:11 am

oi oi oi Loveeee
Atat de taree Loveeee
Vreauuu neeexxxxtttt ! <3 Loveeee

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty10/04/13, 07:38 pm

ii prea adorrrrrrrrrrrrrrrrrr Loveeee next :x
Back to top Go down

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty10/04/13, 08:50 pm

19'th.

Sam merge linistita in masina,crezand ca este inca o zi normala de munca.Josh era deja in masina,abea astepta sa o vada pe Sam.Sam nu se uita inspre masina,ci se uita in telefon,trimitandu-i un mesaj lui Josh.Intra incet in masina si "blocata" in telefon.Chiar ii trimitea lui Josh un mesaj adorabil in care ii spunea : "Cat de dor imi este de tine,dar sunt foarte mandra babe! ....." si mai multe cuvinte frumoase.Pe Josh il bufnea rasul cand a vazut-o ca nu-l vede.Sam se aseaza pe celalalt loc din fata si termina de scris mesajul pentru Josh.Dupa ce il trimite se aude telefonul lui Josh sunandu-i.Josh scoate repede telefonul si incepe sa citeasca.Sam se intoarce si il vede pe Josh citind mesajul si zambind usor.Sam vroia sa-l intrerupa dar Josh ii face semn sa sa nu spuna nimic.Mesajul se termina asa : "....tin foarte mult la tine Josh!" .Josh termina de citit mesajul si era ceva de genul:
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_mc6pffgP3V1r8sjeho1_500_large
Josh: Babeeeeeeeee!Prin "tin foarte mult la tine" inseamna ca...da stiu, si eu te iubesccc!
*Se indreapta inspre Sam si o saruta usor."
Josh : Surprizaaaaa!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_m8m9sjRC3Z1rvqn7go1_500
Sam: Asta da surpriza!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_mgcrnckyDm1r337cro1_500
*Dupa Sam il ia in brate si il strange puternic. Sam ii sopteste la ureche "Esti asa nebun",iar Josh ii sopteste inapoi " Dar stiu ca ma iubesti asa" si incepe sa o sarute pe gat,pe frunte,pe obraz si pe buze.
Josh: Cat de mult mi-ai lipsit!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_mfu9nabYys1r7sxi5o1_500_large
Sam: Si tu mie!
*Se saruta usor.Sunt intrerupti de postarita deoarece trebuie sa plece sa sa imparta scrisoriile.Sam primeste liber si pleaca cu Josh.Josh incepe sa-i povesteasca li Sam toate intamplarile lui din strainatate,cat de ocupat este,cum sunt oamenii celebrii si cum sunt fanii.Sam asculta entuziasmata si bucuroasa intamplariile lui.Josh se scuza ca nu i-a pregatit nicio surpriza si ii spune ca a plecat pe furis,Sam ramane surprinsa si se sperie.
Sam: Babe dute inapoi!Cum ai putut sa pleci asa?Nu ca m-am suparat,adica mna ai venit ca sa ma vezi dar,babe...nu e de bine..
Josh: Fara tine nu mai plec!Nu pot sa ma bucur de toate astea fara tine!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_m3vgxhaJL51r2udc6o1_r1_250
Sam: Josh...
Josh: Bine!Nu mai plec
Sam: Bine,vin!
Josh: Yes!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_me60haa4yx1r91uyxo1_r1_500
*Ei erau in masina,dupa ce Josh ii multumeste lui Sam prin multe saruturi,cei 2 merg acasa la Sam ca ea sa-si impacheteze lucrurile.In jurul poatei lui Sam erau sute de trandairi,facand un culuar inspre casa.
Sam: Ce spuneai ca nu mi-ai facut nicio surpriza?[rade usor si apoi il saruta si ii sopteste "multumesc" apropape de buzele lui Josh]
*Sam se duce si isi impacheteaza lucrurile,iar Josh ramane in masina ca sa vorbeasca cu managerul lui,care aproape il aduse disparut,dupa ce se cearta cu Josh si Josh cu el ajunge si Sam si merg la aeroport apoi merg in LA. *

Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty10/04/13, 09:07 pm

Sam asculta entuziasmata si bucuroasa intamplariile lui.Josh se scuza ca nu i-a pregatit nicio surpriza si ii spune ca a plecat pe furis,Sam ramane surprinsa si se sperie.
Sam: Babe dute inapoi!Cum ai putut sa pleci asa?Nu ca m-am suparat,adica mna ai venit ca sa ma vezi dar,babe...nu e de bine..
Josh: Fara tine nu mai plec!Nu pot sa ma bucur de toate astea fara tine!
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_m3vgxhaJL51r2udc6o1_r1_250
Sam: Josh...
Josh: Bine!Nu mai plec
Sam: Bine,vin!
Josh: Yes!

Am decedat aiciiiii! puppy
Sam merge linistita in masina,crezand ca este inca o zi normala de munca.Josh era deja in masina,abea astepta sa o vada pe Sam.Sam nu se uita inspre masina,ci se uita in telefon,trimitandu-i un mesaj lui Josh.Intra incet in masina si "blocata" in telefon.Chiar ii trimitea lui Josh un mesaj adorabil in care ii spunea : "Cat de dor imi este de tine,dar sunt foarte mandra babe! ....." si mai multe cuvinte frumoase.Pe Josh il bufnea rasul cand a vazut-o ca nu-l vede.
Doamneeeeee adorabiliciune de faza,adorabiliciune de personaje,adorabiliciune de episod,adorabiliciune de wn.
P.S:Again nu m-am putut opri din zambitttt! kiss Congrats kiss
Next blushing

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty11/04/13, 11:28 am

X:XX:XXXX:XX:X:X
nextttttttttttttt :x
Back to top Go down
Just give me a reason

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty11/04/13, 10:30 pm

Vaiii cat de superb Loveeee
Vreauu nextt Loveeee !

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty21/04/13, 02:24 pm

20'th.

Dupa ce ajung in casa lui Josh din LA,Sam incepe sa despacheteze,iar Josh merge la managerul lui,managerul spunandu-i ca ca va merge la o emisiune in care va fi intrebat daca are iubita iar managerul i-a spus lui Josh ca sa spuna ca nu are ca sa nu ii scada fanii.Josh ramene "masca" cand aude cat de profitor ii este managerul,si accepta ca sa nu se certe iar cu el.Pleaca grabit din biroul managerului si pleaca acasa,unde Sam dormea,fiind obosita din cauza zborului.Ii lasese pe masa lui Josh mancare si langa un biletel pe care scria "Sa mananci!Luv ya!".A scris si "luv ya! " pentru ca doar in scris ii poate spune ca il iubeste,cand il are in fara mareu ii se "taie picioarele".Josh zambeste citind biletelul,se uita dragastos la Sam si se puna sa manance,chiar daca nu ii era foame vroia sa o satisfaca pe Sam.Dupa ce mananca merge in pat langa Sam.Ridica usor plapuma ca sa nu o treeasca,o cuprinde cu bratele si o saruta usor pe gat,apoi ii sopteste "Luv ya too!" .Cei 2 dorm dusi pana ii suna alarma lui Josh,el trebuind sa se pregateasca de emisiune.Josh opreste repede alarma,dar in zadar ca se trezeste si Sam.Cand Josh o vede ca se trezeste o "bombardeaza" cu saruturi.
Josh printre saruturi: Neata babe[zambeste usor].
Sam: Neata :>.[zambind seducator]
Josh: Trebuie sa mergem la o emisune intr-o ora.
Sam: Sa mergem?
Josh: Pai da,vii cu mine!
Sam vrea sa zica ceva,dar Josh nu o lasa sa scoata nici un cuvant,sarutand-o.
Sam: Bine,vin.[zambeste]
*Cei 2 se pregatesc repede si in timp ce Josh se imbraca ,managerul lui ii trimite lui Sam un mesaj anuntand-o ca Josh nu o va "recunoaste ca iubita",Sam oricum nu vroia sa se stie.Dar pe ea a uimit-o ca Josh a acceptat.Oricum ea nu avea e gand sa il intrebe penru ca managerul la sfarsitul mesajului i-a spus ca "sa nu ii spui lui Josh ca ti-a spus ca nu stie .".Sam se comporta norma si ajung la emisiune care era una celebra.Josh intra in direct,iar Sam statea in spatele camerelor.Ii se pune intrebarea "Ai iubita" ,iar Josh raspunde "Da,am e domnisoara aceea de acolo" si arata cu degetul inspre ea,iar toate camerele o filmau pe Sam.In timp ce Sam nu stia cum sa reationeze in fata camerelor,un baiat cu care vorbise Josh ii aduce lui un buchet de trandairi rosii,iar Josh se indreapta cu trandafirii spre Sam,ii da trandafirii,ii zabeste si da usor din cap in semn afirmativ ca sa o incurajeze.Sam ia trandafirii si ii sopteste lui Josh care o tinea e sold ca "Esti adorabl dar daca nu ar fi camerele astea pe noi ti-as da una" iar Josh incepe sa rada si "striga in gura mare":
"Ce ai spus Sam?Ca daca nu ar fi camerele pe noi mi-ai da un pupic?" si Josh incepe sa rada usor,si Sam la fel.Prezentatoarea ii indeamna sa se sarute,dar Sam era prea rusinata sa faca asta asa ca Josh ii zice prezentatoarei ca nu si o ia pe Sam de sold,sta putin acolo langa ea si vorbeste cu prezentatoarea despre relatia lor.Dupa ce i-a raspuns la o intrebare pusa de prezentatoare Josh o saruta pe Sam care tremura de emotii si dupa pleaca inapoi in platou,langa prezentatoare.
Asa s-a facut si relatia lor oficiala,Sam fiind cucerita total de Josh si de incapatanarea totala al lui de a face tot ce simte si nu ce ii zice managerul.Josh facea mega showuri in genul:
Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Tumblr_mao4b0LBwd1rpb48l,iar mereu Sam fiind in culise,sau in public.Normal ca a primit si multa ura Sam dar Josh nu o lasa niciodata sa aplece capul rautatiilor.In secret Josh ii publica cartea lui Sam pe care o terminase.Catea a avut mega succes,iar Sam era si ea o vedeta,ea nevreand niciodata asta,dar asa era mai bine ca mereu putea fi cu Josh.Toti ii respectau si is cel mai reusit cuplu din lume.In fiecare zi is faceau surprize unui altuia si isi puneau "te iubesc" din tot sufletul.
Si au trait fericiti pana la adanci batraneti IMPREUNA!

FINAL!

Ramo.
Can't hold us <3.
Can't hold us
Ramo.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty21/04/13, 04:15 pm

Fuck Off!MAnnnnnnnnnnnnnnnnnn puppy
Are you fucking kiddin` me?
Te-am intrebat daca o termini si ai spus ca nu!
Vai de capul meu. Lesin!
De ce ai terminat-o?
Fuck off!Fuck off!Fuck off!
Totusi iubesc faza asta:
"Ii se pune intrebarea "Ai iubita" ,iar Josh raspunde "Da,am e domnisoara aceea de acolo" si arata cu degetul inspre ea,iar toate camerele o filmau pe Sam.In timp ce Sam nu stia cum sa reationeze in fata camerelor,un baiat cu care vorbise Josh ii aduce lui un buchet de trandairi rosii,iar Josh se indreapta cu trandafirii spre Sam,ii da trandafirii,ii zabeste si da usor din cap in semn afirmativ ca sa o incurajeze.Sam ia trandafirii si ii sopteste lui Josh care o tinea e sold ca "Esti adorabl dar daca nu ar fi camerele astea pe noi ti-as da una" iar Josh incepe sa rada si "striga in gura mare":
"Ce ai spus Sam?Ca daca nu ar fi camerele pe noi mi-ai da un pupic?" si Josh incepe sa rada usor,si Sam la fel.Prezentatoarea ii indeamna sa se sarute,dar Sam era prea rusinata sa faca asta asa ca Josh ii zice prezentatoarei ca nu si o ia pe Sam de sold,sta putin acolo langa ea si vorbeste cu prezentatoarea despre relatia lor.Dupa ce i-a raspuns la o intrebare pusa de prezentatoare Josh o saruta pe Sam care tremura de emotii si dupa pleaca inapoi in platou,langa prezentatoare.
Asa s-a facut si relatia lor oficiala,Sam fiind cucerita total de Josh si de incapatanarea totala al lui de a face tot ce simte si nu ce ii zice managerul"

Superbisima webnovela!Am adorat-o,o ador si as va ramane!!!!!!
Animalo smiley :-w

Heart attack <3.
Heart attack
Rallu O.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty21/04/13, 07:22 pm

deciii ii adorr maxim de totttt Loveeee
cum deja ai terminat-o ?:-s
nu se poate sad
Back to top Go down
Just give me a reason

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty21/04/13, 10:20 pm

Vai de minee puppy. De ce ii gataa?! waiting
Sa maii facii puppy Loveeee
Scrii atat de frumoss big hug.
Felicitarii puppy.

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty22/04/13, 07:42 pm

Vaiii mersi fetele,ma bucur ca v-a plcut! Loveeee .Scuze ca am terminat-o da mna... jeje .Don't hate me! rolling on the floor .

Sponsored content

PostSubject: Re: Your way,it's my way.[Terminata]   Your way,it's my way.[Terminata] - Page 4 Empty

Back to top Go down

Your way,it's my way.[Terminata]
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4